Pokud potřebujete pomoc online, je tu pro Vás

ONLINELOGY

bLOG

Často pokládaná otázka, na kterou se vám pokusíme odpovědět v tomto článku.

Na začátku je důležité si alespoň částečně uvědomit, co vás trápí, nebo co vám tyto problémy způsobuje. Samozřejmě nemusíte přesně určit diagnózu, od toho je koneckonců lékař.

Klíčem je mít výchozí bod, podle kterého pak budete hledat vhodného psychologa.

Například dobře formulovaný základ zní takto: „Už delší dobu mám psychické problémy. Vše začalo po úmrtí mé matky, se kterou jsem si byla hodně blízká. Nemám kamarádky, kterým bych se mohla svěřit, takže jsem všechny pocity v sobě dusila. S přítelem jsem se kvůli mým problémům rozešla, protože nedokázal pochopit, proč jsem pořád uzavřená a nerada chodím do společnosti.“

Navíc napsat do vyhledávače psycholog online, nebo psycholog Skype, nestačí, protože si pak sami musíte vybrat, kterému psychologovi budete věřit. Stejně tak lidé klikají nejčastěji na prvních pár odkazů, které se jim zobrazí ve vyhledávači. Problémem může být, pokud na prvních pozicích nejsou ti nejvhodnější lékaři, ale lékaři, kteří si zaplatili reklamu.

Teď přejdeme k výběru psychologa online pomocí naší platformy Onlinelogy.cz

1.Kvalifikace a praxe

Pokud bychom měli najít psychologa, pro výše zmíněnou paní, tak by bylo ideální najít odborníka, který se zabývá danou tématikou.

U nás naleznete také záznamy o kvalifikaci a praxi psychologů.

Rovněž někomu může více vyhovovat psycholog a někomu zase psycholožka. Záleží také, s kým se vám bude lépe a otevřeněji mluvit.

2.Cena

Výhoda oproti klasické návštěvě spočívá v možnosti vybrat si odborníka podle ceny, protože v menších městech je jen málo psychologů, takže lidé jsou často nuceni vybrat si toho jediného, i když stojí například více, než jiní psychologové.

Někteří psychologové stojí méně, protože nemají vlastní ordinaci a sezení s klienty dělají pouze online. Další psychologové, kteří jsou levnější, než je průměr jsou například odborníci v důchodu, kteří mají bohaté zkušenosti a takto si přivydělávají a zároveň pomáhají lidem.

3.Recenze

Přečtěte si recenze uživatelů, kteří se potýkali s podobnými problémy jako vy.

Také se dozvíte další důležité informace, které vám pomohou najít toho nejvhodnějšího psychologa online.

4.Čas

Vyberte si takový, který vám bude nejlépe vyhovovat.