Pokud potřebujete pomoc online, je tu pro Vás

ONLINELOGY

bLOG

Proč to zkusit? Protože to může zachránit vztah nebo manželství i právě vám!

Znáte to, rostoucí rozvodovost je téma, které se pravidelně už několik let objevuje v televizi, novinách i na internetu. Málokdy se ale také řeší, co za ní skutečně stojí.

Co pár to několik důvodů, které zapříčiní rozpad, o tom ale dnešní článek není.

My se naopak zaměříme, jak tomu zabránit pomocí návštěvy vztahového poradce přes internet. A také vám řekneme, že vztahový poradce neslouží pouze po vztahy partnerské.

Upřímně, málokdo má někoho, komu se může naplno svěřit bez toho, aniž by se bál, že ho bude soudit, nebo to zneužije proti němu. A i když patříte mezi šťastlivce, kteří takového člověka ve svém okolí mají, ne vždy to znamená, že vám dá dobrou radu. Na druhou stranu hodně z nás potřebuje čas od času se vypovídat a ty i bez nutnosti radu obdržet. I tady může pomoci profesionál.

Vztahový poradce se nezabývá pouze partnerskými vztahy, ale také vztahy rodinnými, pracovními a přátelskými.

 

Co dělá vztahový poradce?

Pomáhá lidem zorientovat se v manželských/ partnerských vztazích. To ale není vše- poradce dokáže pomoci i při řešení rodinných či pracovních vztahů.

 

Jak to funguje?

To záleží na přístupu každého poradce. Většinou to ale funguje tak, že se odborník snaží najít optimální řešení daného vztahového problému, které vede k co nejlepšímu a nejharmoničtějšímu překonání problému.

Také vám může pomoci při řešení stereotypu ve vztahu, nebo při řešení složitých lidských situací.

Přístup poradce se také liší podle toho, jestli jste na sezení sami nebo společně s vašim partnerem. To záleží pouze na volbě klienta, poradci se specializují na obě možnosti.

Optimální délka seance je 1 až 2 hodiny, kdy klient definuje svůj problém a společně se s odborníkem pokusí najít jeho příčinu a také řešení.  Do určité míry se to podobá sezení u psychologa.

Výhoda portálu Onlinelogy spočívá v možnosti účastnit se společné online seance z vlastních zařízení, takže nemusíte sedět vedle sebe. To upřednostňuji některé páry, které mají problém se před partnerem vzájemně otevřít.

 

Kde vám pomůže vztahový poradce?

  • Krize ve vztahu
  • Krize v rodině
  • Potíže ve vztazích na pracovišti
  • Pomůže vám pochopit, proč se tak osoby ve vašem okolí chovají (motivace)
  • Vyřešit křivdy a šrámy minulosti

Do určité míry se vztahový poradce podobá sexuologovi. Rozdíl mezi nimi je následující:

sexuolog se zabývá zejména sexuálními vztahy a poruchami, vztahový poradce řeší široké spektrum vztahů, může ale také pomoci při řešení sexuálních problémů spojených s např. stereotypem.